Kanguru Haber

Vakıf Emeklilik’te Genel Müdürlük Görevine Özgür Obalı Atandı

Vakıf Emeklilik’te Genel Müdürlük Görevine Özgür Obalı Atandı

Vakıf Emeklilik’te Mehmet Bostan’dan boşalan Genel Müdürlük koltuğuna Genel Müdür Yardımcısı Özgür Obalı oturdu.

Yeni göreviyle ilgili bir açıklama yapan Özgür Obalı, bu göreve layık görülmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Çalışma arkadaşlarımla birlikte, bize emanet edilen bu bayrağı daha da ileriye taşıyacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Özgür Obalı Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Özgür Obalı yüksek lisansını University of Birmingham’da Uluslararası Bankacılık ve Finans üzerine tamamlamıştır. İŞ Bankası ve Türkiye Finans A.Ş. gibi kurumlarda Müfettişlikten Teftiş Kurulu Başkanlığına çeşitli görevlerde bulunan Obalı, 25 Ocak 2012 tarihinden bu yana Vakıf Emeklilik bünyesinde; İnsan Kaynakları, Destek Hizmetleri, Satış Sonrası Hizmetler, Pazarlama, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Mart 2016’dan bu yana Genel Müdür Vekilliği görevini yürüten Özgür Obalı evli ve iki çocuk babasıdır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ