Kanguru Haber

Selçuk Basa’ nın Beklenen Albümü “AMORF”

Selçuk Basa’ nın Beklenen Albümü “AMORF”
Selçuk Basa "Amorf"

Selçuk Basa “Amorf”

Prof. Dr. Selçuk Basa ‘nın ikinci albümü ”AMORF” DMC Müzik etiketi ile çıktı.

Toplam 11 parçadan oluşan albümdeki parçaların besteleri Selçuk Basa’ya ait. Düzenlemeleri ise Burçin Büke, Emin İnal, Ferhat Hasanoğlu ve Behsat Boran’ la birlikte kurduğu Amorf Project üyeleri tarafından yapıldı. Albüm kayıtlarına Berkay Özideş, Barış Bölükbaşı, Aytun Gelgin, Halil İbrahim Işık ve İstanbul Strings gibi Türkiye’ nin önemli müzisyenlerinden oluşan bir kadro eşlik etti.

“Aşk Bekler mi?” isimli ilk albümünden sonra “Huzursuz” isimli bir single çalışması yapan Selçuk Basa’nın çıkardığı ikinci albümü “Amorf” tüm müzik marketlerde yerini aldı. Albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Selçuk Basa, “Amorf”u; “1980’lerin yansımalarına egzotik bir dokunuşla ortaya çıkan ve pop, rock, caz ve funk ezgilerini harmanlayan bir çalışma” olarak tanımlıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ