Kanguru Haber

Sanofi Türkiye’nin Medikal Direktörlüğüne Dr. Turgay Aydınlar Getirildi

Sanofi Türkiye’nin Medikal Direktörlüğüne Dr. Turgay Aydınlar Getirildi

Yaşamlara güç katma misyonu ile faaliyetlerini sürdüren Sanofi, sunduğu sağlık çözümleri ile insanların sağlık yolculuğunda yol arkadaşı olarak yanlarında yer alıyor. İnsan sağlığının her alanında faaliyet gösteren ve ilaç sektörünün öncülerinden olan Sanofi Türkiye’nin medikal direktörlüğüne Dr. Turgay Aydınlar getirildi.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezuniyetinin ardından bir dönem klinik hekimlik yapan Dr. Turgay Aydınlar, 2002 yılından bu yana ilaç endüstrisinde Pfizer ve Amgen gibi uluslararası şirketlerde medikal departmanlarda çeşitli görevlerde bulunmuş, pazarlama direktörlüğü, ve Ar-Ge direktörlüğü gibi sorumluluklar da üstlenmiş deneyimli liderlerden biri.
Dr. Turgay Aydınlar, Sanofi’deki yeni görevinde doğrudan Sanofi’nin Avrasya ve Ortadoğu Bölge Medikal Direktörü ’ne bağlı çalışacaktır.

Sanofi Türkiye’nin tüm medikal çalışmalarının başına getirilen Dr. Aydınlar, 26 Şubat 2018’den itibaren çalışmalarını yürütüyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal  medyada  paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi  Twitter  üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden  @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ