Kanguru Haber

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in Fiyatı Belli Oldu

Samsung’un, 21 Şubat’ta tanıtılmasını beklediğimiz yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘e dair aslında şimdiden birçok şey belli oldu. Cihazlara dair henüz pek bir detaya sahip olmadığımız şey ne kadar satılacaklarıydı. Yeni bir sızıntı nihayet bununla ilgili de bazı yeni bilgilere sahip olmamızı sağladı.

Hollandalı bir web sitesi tarafından sızdırılan ve “güvenilir kaynaklara” dayandırıldığı söylenen fotoğraflara göre Galaxy S7 yurtdışında 700 euro (yaklaşık 2310 TL) ve Galaxy S7 Edge ise 800 euro’ya (2640 TL) satılacak. Söz konusu rakamlar daha önce SamMobile’ın sızdırdığı fiyatlarla da uyuşuyor.

Cihazın Avrupa satış fiyatlarının dışında henüz İngiltere ve ABD fiyatlandırmasına dair bir bilgimiz yok. Fakat her iki pazarda da fiyat etiketlerinin Avrupa satış ücretine yakın olacağını söyleyebiliriz.

Yukarıdaki fiyatların cihazların 32 GB’lık versiyonları için geçerli olduğunu ve bunun 64 ve 128 GB’lık versiyonlar için biraz daha yükseleceğini de ekleyelim. Samsung Galaxy S7 için ön siparişler tanıtım günü olan 21 Şubat’ta alınmaya başlıyor.

Kaynak: Hürriyet

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ