Müzik

Mustafa Ceceli Fırtınası Esti!

Mustafa Ceceli

Pop müziğin prensi Mustafa Ceceli, Mall Of İstanbul Moi Sahne Kış Konserleri kapsamında sevenleriyle buluştu. Dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra sahne enerjisi ve danslarıyla da müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Ceceli’nin bateri şovu görülmeye değerdi.

Son albümü “Aşk İçin Gelmişiz” ile uzun zamandır müzik listelerinin zirvesinde yer alan ve son şarkısı “Emri Olur” ile büyük ses getiren Mustafa Ceceli, Moi Sahne’de sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Merakla beklenen konserinde son albümünde yer alan şarkıların yanı sıra sevilen hitlerini de seslendiren Ceceli, neredeyse tüm şarkılarını salonu hınca hınç dolduran büyük bir koro eşliğinde söyledi.

Ceceli’nin Bateri Show’u!
Dillerden düşmeyen şarkılarılarıyla duygu fırtınası estiren sanatçı, dansları ve enerjisiyle de büyük beğeni topladı. Sahnede adeta bir bateri şov yapan Ceceli, salonda alkış yağmuru yaşanmasına neden oldu.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum yazmak için tıklayınız

E-posta ile Abone Ol

Haber Bültenlerimize abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin. 3'cü şahıslara satılmaz.

Bumerang - Yazarkafe