Kanguru Haber

Motosiklet Kullanımında Güvenlik Bilinci Artıyor

Motosiklet Kullanımında Güvenlik Bilinci Artıyor

Bahar aylarıyla birlikte trafikteki motosiklet kullanıcılarının sayısında bir artış var.

n11.com bizlerle motosiklet satışına dair verilerini paylaştı. 2016 yılının ilk üç aylık döneminde, geçen yıla kıyasla yüzde 130 artış gözlemlendiğini belirttiler.

Her yıl yepyeni kullanıcıların trafiğe çıkmasıyla birlikte artık daha fazla motosikletliyi yollarda gördüğümüz şu günlerde n11.com, Türkiye’de son yıllarda motosiklet sayısındaki artışla birlikte motosiklet güvenliğine verilen önemin de arttığına dikkat çekiyor.

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur !

E-ticaret platformu n11.com’un verilerine göre, kask satışlarında yüzde 250, koruma özellikli kıyafetler ve dizlikler dâhil korunma ekipmanlarında ise yüzde 412 oranında bir artış olduğu gözleniyor. Genellikle yazlık bölgelerde tercih edilen elektrikli motosiklet satışlarında yüksek bir artış yaşandığını açıklayan n11.com, yüzde 682’lere varan artış oranı verirken, motosiklet satışlarının neredeyse tamamının peşin fiyatına taksit ile gerçekleştirildiğine dikkat çekiyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ