Kanguru Haber

Merakla Beklenen Yeni Dizi: ‘Kış Güneşi’

Merakla Beklenen Yeni Dizi: ‘Kış Güneşi’

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları, ‘Kış Güneşi’ Salı günü saat 20.00’de Show TV’de izleyiciyle buluşuyor.

merakla-beklenen-yeni-dizi-kis-gunesi-2-kanguru-haber-com-990x660

Kaybolan Bir Benlik Hikayesi
Yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği dizide yıllardır birbirini görmeyen Mete ve Efe adlı iki kardeşe aynı anda hayat veren Şükrü Özyıldız ve kardeşlerden birinin eşi Nisan’ı canlandıran Aslı Enver’in yanı sıra Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Hakan Boyav, Başak Parlak, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Gamze Süner Atay ve Mehmet Esen’in de aralarında olduğu birbirinden güçlü oyuncuların rol aldığı ‘Kış Güneşi’, kaybolan bir benlik hikayesi…

merakla-beklenen-yeni-dizi-kis-gunesi-3-kanguru-haber-com-990x660

‘Kış Güneşi’ Birinci Bölüm Özeti
7. doğum gününde evinin bahçesinde ikiz kardeşi Mete ve arkadaşları Nisan ile saklambaç oynayan Efe bütün hayatını değiştirecek bir olaya şahit olur. Gördüklerini babasına anlatmak için kimseye belli etmeden babasının otomobiline saklanır. Tüm ev halkı Efe’yi ararken, babası Harun aldığı bir telefon ile alelacele evden çıkmak zorunda kalır. Harun’u yolda büyük bir tuzak beklemektedir. Harun ölürken, arka koltuğu saklandığından babası dışında kimsenin haberi olmayan Efe ortadan kaybolur.

Efe, İntikam İçin Dönüyor
Öldü sanılan Efe için yepyeni bir hayat başlamıştır. Aradan 20 yıl geçer. Efe balıkçılık yaparken Mete, çocukluk arkadaşı Nisan ile evlenmiş ve aile şirketinin yöneticisi olmuştur. İkizleri ayıran kişi, bu kez onları bir araya getirmek ve intikam almak için geri döner.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ