Kanguru Haber

H&M Bir Kez Daha Coachella Festivali Yapıyor

H&M Bir Kez Daha Coachella Festivali Yapıyor

H&M dünyanın en ünlü müzik festivali Coachella ile iş birliği yaparak #HMLovesCoachella ortak markası ile festivalin ziyaretçilerine koleksiyon hazırlıyor.

H&M Loves Coachella koleksiyonu eğlenceli ve tasasız, ikonik parçalardan oluşuyor.Genel görüntü kişisel stili yakalamak, parçaları birbiri ile uydurmak yerine karıştırmak üzerine giderek, rahatlık ve özgürlük mesajı veriyor.

Kızlar için koleksiyon, geleneksek esintili bluzlar, püsküllü ve boncuklarla işlenmiş üstler, kısa denim şortlar ile beraber büyük şapkalar, güneş gözlükleri ve düz botlar içeriyor. H&M tasarımcısı Ross Lydon Geçen yıl H&M Coachella ile ortaklaşa bir kıyafet serisi yaratan ilk marka olmuştu. Koleksiyonun başarısı o kadar hızlı yayıldı ki bu sezon daha da zengin bir seri hazırladık. Coachella’nın demokratik ruhunu ve bir araya gelme hissini seviyoruz. Bizim için Coachella, müziği ve modayı kullanarak enerjini dünyaya yansıtmak anlamına geliyor, bu koleksiyonun da ana teması.’’ diyor

H&M bu yıl ikinci kez festival alanında bir pop-up mağaza açacak ve festival severler özel koleksiyondan alışveriş yapabilecek, sıcaktan bunalınca dinlenebilecek ve interaktif sosyal medya deneyimleri yaşayabilecek.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ