Sinema / TV

Gizli İyilik Melekleri Nat Geo People’da

İhtiyacı olanlara sadece para göndermekle yetinmeyen, bu bölgeleri ziyaret eden varlıklı kişilerin hikayesini ekrana taşıyan Gizli İyilik Melekleri, Nat Geo People ekranlarında.

Her hafta gönüllü bir kişi, büyük zorlukların olduğu bir bölgede kimliklerini ifşa etmeden oradaki yardım kuruluşlarıyla çalışıyor. Bağış yaptıkları kuruluşlarla beraber hareket ederek, kimi zaman bir medikal merkeze yardım eden kimi zamansa derin bir su kuyusu inşa etmeye çalışan bağışçılar, günlük hayatlarında harcadıkları paranın aslında ne kadar hayati önem taşıdığını anlıyor.

Onlar için küçük, ihtiyacı olan insanlar için büyük değişimlere sebep olan bu gerçek hikayeler Nat Geo People ekranlarına geliyor.

Gizli İyilik Melekleri, 14 Kasım Pazartesi günü, 20.00’da Nat Geo People’da.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum yazmak için tıklayınız

E-posta ile Abone Ol

Haber Bültenlerimize abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin. 3'cü şahıslara satılmaz.

Bumerang - Yazarkafe