Kanguru Haber

Denizlililerin Altınları “Garanti”ye Emanet…

Denizlililerin Altınları “Garanti”ye Emanet…

Garanti Bankası, müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine, 100’den fazla anlaşmalı kuyumcuyla altın toplamaya devam ediyor.

Garanti, altınlarını evde saklayan ve güvenli yolla değerlendirmek isteyen Denizlilileri, “Altın Salısı” hizmetiyle her Salı günü Bayramyeri Caddesi Şubesi’ne, haftanın her günü ise anlaşmalı kuyumculara bekliyor.

Garanti Bankası Altın Salısı şubelerine ve anlaşmalı kuyumculara getirilen altınlar, eksper ve kuyumcular tarafından değerlendirilerek, anında Garanti Altın Hesabı’na yatırılıyor. İşlemin gerçekleştirilebilmesi için, müşterinin Altın Hesabı’nın bulunması yeterli oluyor. Müşteriler alım-satım işlemlerini, işçilik farkı ödemeden vadesiz TL veya döviz hesabı üzerinden kolayca gerçekleştiriyor ve günün 24 saati hesabına ulaşabiliyor. Üstelik, hesap işletim ücreti de ödemiyor. Altınların 100.000 TL’ye kadar olan kısmı, diğer tasarruf mevduatlarında olduğu gibi devlet güvencesi altına alınıyor.

Garanti Bankası’nın anlaşmalı Altın Hizmet Noktası:
Başbuğ Kuyumculuk – Altınbaş
Bayramyeri Meydanı No:2/A Merkez

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @kanguruhaber hesabından, Instagram üzerinden @kanguruhaber hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ